Виставка дитячої творчості «Ми любимо Україну!» до Дня Гідності і Свободи організована художньо-меморіальним музеєм О.О.Осмьоркіна спільно з Кіровоградською дитячою художньою школою ім. О.О.Осмьоркіна та Кіровоградською дитячою школою мистецтв.
    День Гідності і Свободи - свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), встановлене згідно з указом Президента України від 13 листопада 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
    Кіровоградські початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади - дитяча художня школа ім. О.О.Осмьоркіна, якій в минулому році виповнилося 55 років, та дитяча школа мистецтв, створена у 1986 році на базі дитячої музичної школи №5 у селищі Новому, в складі якої функціонує відділ образотворчого мистецтва, щороку випускають сотні вихованців, багато з яких продовжують фахову мистецьку освіту у вищих навчальних закладах. В школах працюють яскраві педагогічні творчі колективи. Досвідчені викладачі, багато з яких є членами Національної Спілки художників України, професійно передають дітям свої знання з живопису, рисунку, скульптури, декоративного мистецтва та історії світової образотворчості. Чимало учнів шкіл є активними учасниками та дипломантами міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок-конкурсів.
    На виставці представлено понад 30 творів юних художників, віком від 11 до 16 років, виконаних в різних техніках. Живописні композиції за мотивами народних казок, легенд та історії сучасного життя вражають відкритістю кольору, нестримною фантазією, щирим бажанням пізнання навколишнього світу. Твори декоративно-ужиткового мистецтва, зокрема, вишивка, батик, витинанка, колаж та аплікація яскраво втілюють міфологічне і літературне розмаїття української народної традиції.
    Експозиція виставки дитячої творчості осяяна світлими думками і спонукає до повноцінного буття з відкритим серцем, сповненим любові до України.